Teledysk do nowego singla LANBERRY – KAŻDY MOMENT!

Lanberry – wokalistka, która odważnie eksperymentuje z szeroko pojętą muzyką elektroniczną, zaprezentowała teledysk do najnowszego singla: "Każdy moment"

Ta liryczna piosenka – to kolejna, po utworze Podpalimy świat, odsłona debiutanckiego albumu, którego premiera zaplanowana jest na 4 marca br. 

(…) to piosenka, która pokazuje moją inną, bardziej liryczną i emocjonalną stronę. Utwór opowiada o tym, jak wielką siłę ma uczucie, które przychodzi do człowieka w niezbyt ciekawym momencie w życiu, kiedy wszystko wydaje się beznadziejne i szare. Właśnie wtedy, gdy najmniej się tego spodziewamy, rzeczywistość nabiera koloru i sensu – mówi Lanberry.

Teledysk do singla Każdy moment jest odzwierciedleniem tego, jak miłość wpływa na życie każdego człowieka, szarą codzienność ubierając w paletę barw. Od pierwszych sekund wciąga nas w trochę nierealny, baśniowy klimat, pokazując miłosną historię, która stanowi znakomite dopełnienie tekstu, którego autorką jest Lanberry.

Za produkcję klipu odpowiedzialna jest agencja Vacaloca, a specjalne podziękowania należą się Grupie Pomocy Kotom Mrau, dzięki której wspaniałe czworonogi uświetniły wideo do singla Każdy moment.

Sprawy zwierząt są dla mnie bardzo ważne i cieszę się, że w moim teledysku mogli wystąpić Amisz i Lemo – dwa wspaniałe koty, które, mam nadzieję, dzięki temu zwiększą swoją szansę na adopcję i nowy wspaniały dom – powiedziała artystka.

Lanberry profesjonalną karierę muzyczną buduje od 2010 roku. Na swoim koncie ma m.in. udział w płycie Warsoul Experience z projektem NOD, na której oprócz niej można było usłyszeć także: Wojciecha Waglewskiego, Marikę oraz rapera VNM-a. Lanberry swoich sił próbowała także w programach typu talent show: występowała w The Voice of Poland oraz X-Factor.

Jesienią 2015 roku wydała debiutancki singiel Podpalimy świat i od razu zwróciła uwagę rynku muzycznego. Singiel ten dotarł na pierwsze miejsca list przebojów największych polskich stacji radiowych, w tym RMF, ESKA i RMF MAXXX, a opiniotwórcze media umieściły ją na liście Ośmiu osób, którym warto się przyglądać w 2016 roku. W styczniu tego roku zaśpiewała dla Disneya tytułową piosenkę do nowej animacji kanału – Miraculum: Biedronka i Czarny Kot. Wiosną Lanberry wystąpi na Enea Spring Break Festival, gdzie prezentują się najzdolniejsi młodzi wykonawcy. Rok 2016 będzie jej rokiem, a zaczyna go liryczną piosenką o najpiękniejszych emocjach. Zapraszamy do obejrzenia teledysku do singla Każdy moment.


Każdy moment (3:41)
słowa: Małgorzata Uściłowska (Lanberry)
muzyka Małgorzata Uściłowska (Lanberry), Piotr Siejka
wykonawca: Lanberry
wydawca: Universal Music Polska
ISRC: PL UM71500501

Teledysk
agencja: Vacaloca
producent: Konrad Smoczny
reżyser: Paweł Zawadzki
kierownik produkcji: Samira Baddour
operatorzy: Marek Zajączkowski, Tomasz Walasek
montaż: Łukasz Sawicki
kolor: Krzysztof Wróbelświatło: Cinema Kolor
scenografia: Basia Ferlak, Ola (Muha) Markowska

Załączniki

Pobierz wszystkie

Lanberry_plan_kazdy_moment_Foto_P._Tarasewicz.jpg

grafika | 257 KB

Pobierz
Lanberry_Ka_dy_Moment_-_ok_adka_singla__ma_a_.jpg

grafika | 238 KB

Pobierz