Świętuj 10. urodziny Monsieur Cuisine Smart w sklepach Lidl Polska – kultowy robot 700 zł taniej!

Świętuj 10. urodziny Monsieur Cuisine Smart w sklepach Lidl Polska – kultowy robot 700 zł taniej!

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami, a przed nami radosne chwile w gronie najbliższych. Zanim jednak zasiądziemy przy świątecznym stole, czas na przygotowania! W kuchni zawsze mile widziana jest dodatkowa pomoc, dlatego Lidl Polska przychodzi w pełnej gotowości. Już od poniedziałku, 11 marca, do soboty, 16 marca, w sklepach sieci będzie obowiązywać atrakcyjna promocja. Z okazji 10. urodzin Monsieur Cuisine Smart, klienci sklepów będą mogli kupić robota w promocyjnej cenie – aż 700 zł taniej.
Babka wielkanocna, mazurek, żurek czy faszerowane jajka – tym potrawom w okresie świątecznym nie sposób się oprzeć. Ale kto to wszystko przygotuje? Już od poniedziałku, 11 marca, w ofercie sklepów Lidl Polska, jak również online, termorobota MC Smart z Wi-Fi oraz 8 calowym dotykowym wyświetlaczem o wysokiej rozdzielczości, będzie można kupić w cenie 1799 zł, czyli aż 700 zł taniej[1]! Należy tylko pamiętać, aby aktywować kupon na tę promocję w aplikacji Lidl Plus.
Lidl Polska_MC Smart_4.jpegLidl Polska_MC Smart_1.jpegLidl Polska_MC Smart_2.jpeg
Dlaczego warto zapatrzyć się w MC Smart? Urządzenie posiada aż 15 automatycznych programów, wśród nich m.in.: ugniatanie, krojenie warzyw, fermentowanie, gotowanie na parze czy miksowanie. Z dodatkowych funkcji można wyróżnić dopasowanie porcji w wybranych przepisach, planer posiłków, listę zakupów oraz funkcję notatnika. Co więcej, MC Smart ma wstępnie wgranych ponad 600 darmowych przepisów, a jeszcze więcej jest dostępnych online. Natomiast wbudowana funkcja Wi-Fi sprawia, że można aktualizować przepisy przy aktywnym koncie użytkownika, a także połączyć telefon z robotem. Przyszli posiadacze MC Smart w zestawie znajdą: pokrywę, wkładkę do gotowania na parze, nasadkę do gotowania na parze, wkład do gotowania, a także dużą misę do mieszania (4,5 l) ze stali nierdzewnej, wkład z ostrzami, nasadkę do ubijania, szpatułkę ze zdejmowaną końcówką oraz pokrywkę z otworem do napełniania i miarką. Ponadto, do zestawu można dobrać nasadkę do robota kuchennego (149 zł/zestaw) z tarczą do krojenia, która idealnie sprawdzi się do sera, warzyw czy owoców.
Przygotuj się na Święta Wielkanocne razem z MC Smart. Odwiedź sklepy Lidl Polska i skorzystaj z wyjątkowej promocji!

[1] 2499 zł - najniższa cena z 30 dni przed obniżką


Informacje o firmie: 
Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy oraz w USA. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 31 krajach istnieje w przybliżeniu 12 000 sklepów tej marki, a w Polsce ponad 850. 
Kontakt: 
Strona www: https://www.lidl.pl/  
Facebook: https://www.facebook.com/lidlpolska 
Instagram: https://www.instagram.com/lidlpolska/  
YouTube: https://www.youtube.com/user/LidlPolskaPL 
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/lidl-polska 
Załączniki

Pobierz wszystkie

Lidl Polska_MC Smart_08.03.2024.docx

docx |115 KB

Pobierz
Lidl Polska_MC Smart_4.jpeg

grafika | 168 KB

Pobierz
Lidl Polska_MC Smart_1.jpeg

grafika | 109 KB

Pobierz
Lidl Polska_MC Smart_2.jpeg

grafika | 123 KB

Pobierz
Lidl Polska_MC Smart_3.jpeg

grafika | 309 KB

Pobierz